Mommy Bird and Her Chick

Çocuklar için İnteraktif Kitap Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.4 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma kiddoware
Android işletim sistemine sahip cihazlara özel olarak tasarlanmış Mommy Bird and Her Chick interaktif kitap uygulaması kitaplara ilgili olan çocuklarınızın vazgeçilmezi olacaktır
Android işletim sistemine sahip cihazlara özel olarak tasarlanmış Mommy Bird and Her Chick interaktif kitap uygulaması kitaplara ilgili olan çocuklarınızın vazgeçilmezi olacaktır. 
 
Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Mommy Bird and Her Chick uygulaması anne kuş ve onun yavrularının serüvenini konu almaktadır. Kitapta anne kuşun yuva kurması ve yavrulara sahip olmasından bahsedilmektedir.Her sayfası özel olarak tasarlanan kitap anlatımı büyüleyici sanatsal yapısı ile çocuklarınızın dikkatini hep canlı tutacaktır. Çocuklarınızın kitap okumaya teşviki için mutlaka denemenizi tavsiye ettiğim Mommy Bird and Her Chick uygulaması animasyon ve ses özelliklerini de içeriğinde barındırmaktadır. Sayfalarda zoom yapabilir, kitabı dinletebilir veya klasik yöntemle okuyabilirsiniz.Küçükleri hoşuna giden Mommy Bird and Her Chick uygulaması bir tık uzağınızdadır. Sizde kuşların büyüleyici dünyasında gezintiye çıkın. 
Mommy Bird and Her Chick indir